ОПЛАТА КАРТКОЮ
Купуєш
БЕЗПЕЧНО ТА БЕЗ НАПРЯГУ
НАДІЙНА ОПЛАТА
КАРТКОЮ
Т
О
Обери та оплати товар карткою через сайт без комісії. IZI не стягує комісій за оплату карткою, але банк, що обслуговує твою картку, може стягувати додаткову комісію.


У продавця є 3 календарні дні на підтвердження замовлення та 3 календарні дні після цього на його відправку. В цей час твої гроші резервуються на транзитному рахунку банку-партнера. Продавець їх отримає тоді, коли ти забереш посилку з Нової Пошти.

Забери посилку з пошти впродовж 5 календарних днів. Якщо не забереш — вона повернеться продавцю. На картку впродовж 6 банківських днів з моменту відміни замовлення ти отримаєш cуму, яку перерахував як оплату за товар, за вирахуванням вартості доставки в твій бік.
Замовлення вже у твоїх руках і от тільки тепер твоя оплата перерахується на картку продавця.


ВСЕ ГОТОВО
ТУТ ВСЕ IZI
ГРОШІ У РЕЗЕРВІ
ЗАБИРАЙ, БО ПОЇДЕ
РАПТОМ ЩО
Якщо продавець не відправить замовлення протягом 3 календарних днів, перераховані тобою кошти повернуться тобі на картку найближчим часом.
Оглянь посилку ретельно у відділенні пошти. Якщо товар тобі не підійшов, відмовся від нього. Тоді посилка повернеться продавцю, а на картку впродовж 6 банківських днів з моменту відміни замовлення ти отримаєш гроші, за вирахуванням вартості доставки в твій бік.
НЕ ПІДІЙШЛО
ПИТАННЯ
ТА ВІDПОВІДІ
D
Є питання? Пиши сюди
Навіщо потрібна надійна оплата карткою?
Щоб не ризикувати своїми грошима і не купувати «кота в мішку». Продавець отримає гроші лише тоді, коли ти забереш замовлення на Новій Пошті. Тепер не потрібно скидати завдаток на невідомі рахунки. Твоя покупка під захистом. Все просто і безпечно.
Як це працює?
  • Обери та оплати товар карткою через сайт.
  • У продавця є 3 календарні дні на підтвердження замовлення та ще 3 календарні дні після цього на його відправку.
  • В цей час твої гроші знаходяться на транзитному рахунку банку-партнера.
  • Забери посилку з пошти впродовж 5 календарних днів.
  • Після цього гроші будуть перераховані продавцю найближчим часом.

В яких категоріях можлива ця функція?
Надійна оплата карткою доступна в таких категоріях. І тільки для веб-версії сайту.
Як отримати замовлення?
Слідкуй за переміщенням свого замовлення за номером накладної в особистому кабінеті IZI або на сайті Нової Пошти. Ретельно оглянь замовлення на пошті. Після того, як ти забереш посилку, гроші перерахуються продавцеві.
Що робити, якщо замовлення не підійшло?
В тебе є 5 календарних днів, щоб забрати замовлення з пошти.
Якщо воно тобі не підходить, ми відправимо його назад. А на картку впродовж 6 банківських днів з моменту відміни замовлення ти отримаєш гроші, за винятком вартості доставки в твій бік.

Наприклад, ти заплатив за замовлення 100 грн. У випадку відмови, ти отримаєш назад 70 грн, а 30 грн заплатиш за доставку.
Суму доставки ми вказали умовно, ціна може змінюватися від розміру посилки за тарифами Нової Пошти.
ПРОDАЄШ? ЧИТАЙ ТУТ
D